Accountmanagers Nederland

Accountmanagers

 

Martijn GroothuisminkMartijn Groothuismink – Noord Nederland
Duo rol: Technical market Manager Nederland
✉️ martijn.groothuismink@energeticanatura.com
📞 0031 629 065 007
😃 Een dag zonder humor is een dag niet geleefd

Anouk SterkAnouk Sterk – Stad Amsterdam
✉️ anouk.sterk@energeticanatura.com 
📞 0031 621 693 926
⚖️ Wees blij – Heb geloof – Geef liefde

Fleur GeerlingsFleur Geerlings – Randstad/West Nederland
✉️ fleur.geerlings@energeticanatura.com
📞 0031 630 689 788
✨ Gezonde geest in een gezond lichaam

Judith BesjesJudith Besjes – Midden Nederland (regio Utrecht)
✉️ judith.besjes@energeticanatura.com
📞 0031 629 228 043
🙋 Vrijheid, blijheid

Mounia LemouessetMounia Lemouesset – Midden Nederland
Duo Rol: Technical Sales Leader Nederland 
✉️ mounia.lemouesset@energeticanatura.com
📞 0031 621 613 480
✌️ Leven en laten leven

Ivo WolversIvo  Wolvers – Midden/oost Nederland
✉️ ivo.wolvers@energeticanatura.com
📞 0031 621 608 416
🔋 Gun jezelf rust, uit rust komt kracht 

Ferry HubnerFerry Hubner – Zuidwest Nederland
ferry.hubner@energeticanatura.com
📞 0031 629 064 944
👀  What you see is what you get

Dominique GeboersDominique Geboers – Limburg
✉️ dominique.geboers@energeticanatura.com
📞 0031 621 171 044
👚 Trek iets positiefs aan, past altijd!

Bent u niet zeker wie uw accountmanager is?

Neem contact op met Mounia Lemouesset: mounia.lemouesset@energeticanatura.com of 0031 621 613 480