Accountmanagers België

Accountmanagers België

Bruno HallezBruno Hallez – Oost-en West-Vlaanderen 
✉️ bruno.hallez@energeticanatura.com 
📞 0032 478 426 557 
✨Have The best day ever... Every day! 

Babs van de PlasBabs Van De Plas – Antwerpen / deel van Oost-Vlaanderen
✉️ babs.vandeplas@energeticanatura.com 
📞 0032 486 440 520 
🙌 Live with the three E's: Energy, Enthusiasm, and Empathy

John DaemsJohn Daems – Kempen / Limburg 
✉️ john.daems@energeticanatura.com 
📞 0032 495 572 022 
✅ I choose to live, not just exist

Nathalie PestiauNathalie Pestiau – Brussel
✉️ nathalie.pestiau@energeticanatura.com 
📞 0032 476 343 014 
💚Laat de natuur je tonen wie je bent 

Romina PapalinoRomina Papalino – Leuven 
Duo rol: Technical Sales Leader Belgium  
✉️ romina.papalino@energeticanatura.com 
📞 0032 473 291 113 
☺️Positive mind, positive vibes, positive life! 

Julie CantineauJulie Cantineau – Henegouwen / Namen / Waals-Brabant
✉️ julie.cantineau@energeticanatura.com 
📞 0032 472 846 305 
⭐Leef gepassioneerd, creëer schoonheid om je heen en straal! 

Sarah PesSarah Pes – Luik / Luxemburg
✉️ sarah.pes@energeticanatura.com 
📞 0032 470 930 665 
🌱 Voor je lichaam zorgen is je ziel het verlangen geven om daar te blijven...

 

 

Bent u niet zeker wie uw accountmanager is?

Neem contact op met Romina Papalino: romina.papalino@energeticanatura.com of 0032 473 291 113